Naše projekty

2007 r.- současnost. Od roku 2005 se prováděla práce pro vytvoření speciálních služeb pro ruský mluvicí líde z bývalého Sovětského Svazu. Výsledkem této práci v roce 2007 se stálo vytvoření operátora 0038.CZ. MOBITEL se zúčastnil bezprostředně vytvoření 0038.CZ ve spolupráci s T-Mobile Czech Republic a.s. Za pomoci a učasti MOBITEL společnost 0038.CZ poskytuje služby: pre paid, post paid, informační a reklamní.

 
 

2006 r.  MOBITEL a společnost Sympac, dceřina společnost nizozemského operátora KPN, po důkladné přípravě, rozebíhají novy společný projekt. Sympac (poskytovatel mobilních servisu), za pomoci společností MOBITEL, představuje obsluhovaní nejvyšší kvality pro mezinárodní společností na území České Republiky. MOBITELposkytuje předprodejní a po prodejní servis, a také zajišťuje pro klienty společností Sympac mobilní telefony, SIM-karty a další příslušenství.

 
 

2005 r.  MOBITEL spolupracuje s německým výrobcem BMW v oblasti certifikace komunikačních systémů, které se instalují do automobilů BMW a jsou dováženy do Ruska a na Ukrajinu. Společnost MOBITEL nabídla BMW provést v nejkratším možném termínu veškeré potřebné práce včetně testování zařízení a získání certifikátů, což umožnilo dodávat do Ruska a na Ukrajinu auta s předem instalovanými moderními komunikačními systémy. V současné době již ruské a ukrajinské zákazníci BMW používají tyto komunikační systémy certifikované společností MOBITEL.

 
 

2004 r. MOBITEL dostává nabídku na účast v tendru pro dodaní řady servisních základen pro mobilního operátora URS (Ukrajina, v současné době je dceřinou společnosti ruského operátora VympelCom). Po prozkoumání tržních nabídek jsme našli vývojářskou společnost, která se zaměřuje na řešení pro operátory a odpovídá požadavkům URS - společnost Protei. MOBITEL společně s odborníky Protei připravuje nabídku pro operátora. Zahrnuje servisy jako je Who Called (informování o zmeškaných hovorech) IVR, Voice Mail, Call Center. Nabídka MOBITEL -Protei se ukazuje jako nejvýhodnější a vyhrává tendr. V současné době operátor nabízí svým zákazníkům různé služby s vysokou přidanou hodnotou na bázi řešení Protei.

 
 

2003 - 2005 r. MOBITEL uskutečňuje projekt všestranné podpory a propagace produkce Philips GSM na trzích Ukrajiny a Moldavii. Společnost MOBITEL jepověřena úkolem seznámit ukrajinské a moldavské uživatelé mobilních telefonů se značkou PHILIPS a postupně z ní udělat jednu z nejpopulárnějších značek.
Prvním krokem pro MOBITEL bylo získání certifikátů umožňujících dovoz mobilních telefonů PHILIPS na Ukrajinu a Moldavii. Společnost MOBITEL se také účastnila návrhování a provedení reklamních kampaní zaměřených na zvyšení informovanosti místních zpotřebitelů o této značce. MOBITEL WHOLESALE hrál roli distributora výrobce na místních trzích.

 
 

2000 – 2002 r. MOBITEL uskutečňuje projekt vybudování národní dealerské sítě Eurotel Ukraine. Společnost MOBITEL vytváří strategii propagace sítě na ukrajinském trhu, marketingovou politiku a zároveň hraje roli managera sítě. V roce 2002 se Eurotel Ukraine dostává do vedoucího postavení na trhu se svými 146 prodejnami v 42 městech. V této době je Eurotel Ukraine dealerem číslo ? 3 podle počtu připojení a dealerem číslo 2 podle počtu prepaid připojení ukrajinského operátora UMC. V tomto nejúspěšnějším období majitelé síť prodávají několika velkým investorům.

 
 

1995 – 1999 r..  MOBITEL se účastní budování a propagace dealerské sítě MOBITEL Ukraine. Během několika let se počet prodejen zvýšil na 100. MOBITEL se tak účastní vytvoření strategie sítě a řídí celou síť. V současné době je řecká skupina Germanos majitelem 85% akcií této sítě.
Projekt MOBITEL Ukraine se stal prvním krokem MOBITEL k poradenské činnosti. Úspěch tohoto projektu vyústil ve vytvoření v roce 2000 oddělení MOBITEL CONSULTING (nyní MOBITEL BUSINESS CONSULTING).

 
 

POMŮŽEME VÁM PRODÁVAT VÍCE!

0038
KPN
BNW
Beeline
Philips
UMC

Zpět na předchozí stránku
Nahoru
 
Mobitel s.r.o., Czech Republic, Na Pískách 65 Praha 6, CZ-160 00, tel. +420 2 333 21 808